Sucha karma dla psa tłoczona na zimno

Nasza wyjątkowo pożywna sucha karma dla psów została starannie wyprodukowana z użyciem najwyższej jakości składników, a chrupiąca struktura krokiecików wspomaga ponadto profilaktykę zdrowia zębów. Ten produkt doskonale spełnia wszelkie potrzeby żywieniowe i dostarcza Twojemu psu całej gamy najważniejszych substancji witalnych, będących podstawą długiego, zdrowego życia.

Nasza karma nadaje się dla każdego psa, niezależnie od jego wieku (od szczeniaka do "seniora"), temperamentu czy kondycji fizycznej.

Tłoczona na zimno sucha karma jest dostępna zarówno w małych opakowaniach (5 kg), jak i w dużych, 15-kilogramowych workach. To rozwiązanie ułatwia transport i składowanie produktu, który powinien być przechowywany w suchym i chłodnym miejscu, jednakże nie w hermetycznym zamknięciu.

Sucha karma – idealnie zbilansowane składniki, tłoczone na zimno

Karma jest dostępna w różnych wariantach, odpowiednio do wielkości rasy: jako mini-krokieciki, średnio duże oraz duże krokiety.

Składniki poszczególnych rodzajów karmy są zawsze optymalnie dopasowane do potrzeb Twojego czworonożnego przyjaciela, niezależnie od jego wieku. Wysoka zawartość białka, wyważona kompozycja wapnia i fosforu, odpowiednio dopasowana do potrzeb wartość energetyczna i lekkostrawne węglowodany pomagają uniknąć deficytów zdrowotnych spowodowanych nieprawidłowym żywieniem. Zdrowy układ trawienia z kolei pozytywnie wpływa na odporność całego organizmu we wszystkich fazach życia.

Produkcja tłoczonej na zimno suchej karmy

Zdrowie Twojego psa leży nam na sercu, dlatego zadbaliśmy o to, aby nasz produkt zawierał najwyższej jakości składniki gwarantujące prawidłowe żywienie, zgodnie z potrzebami psiego organizmu. Aby te cenne substancje zostały zachowane w możliwie najwyższym stopniu, postanowiliśmy już około 50 lat temu stosować wyłącznie tradycyjne metody produkcyjne, polegające na tłoczeniu składników na zimno.

W tej technologii surowce wykorzystane do produkcji krokietów są bardzo ostrożnie wytłaczane, dzięki czemu się nie sklejają, co – naszym zdaniem – zapewnia optymalną przyswajalność substancji odżywczych w układzie trawienia.

Stosowane przez nas surowce podlegają ścisłej kontroli już w chwili dostawy.

W pierwszej fazie produkcji poszczególne składniki są ze sobą ostrożnie mieszane, po czym podawane na prasę, gdzie zostają z nich uformowane krokiety o kształcie optymalnie dostosowanym do uzębienia psa.

W procesie prasowania zmieszane ze sobą składniki wpadają przez lej do matrycy formującej krokiety według opracowanej przez nas metody – bez użycia pary i wysokich temperatur. Tłoczenie na zimno oznacza zatem, że sucha karma dla psów jest produkowana bez zastosowania wysokiej temperatury i pary. Metoda ta zapewnia zachowanie cennych substancji odżywczych zawartych w surowcach wyjściowych, co umożliwia żywienie psa w sposób jak najbardziej stosowny do jego naturalnych potrzeb.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl